Izrādes

Visā festivāla garumā pašmāju improvizātori piedalīsies meistarklasēs, kuras vadīs pasniedzēja no Izraēlas, pasniedzējs no Dānijas un divi no Francijas. Festivāla izrāžu apmeklētājiem būs arī iespēja augstāk minētos impro ekspertus redzēt uz skatuves. Kopumā ir plānotas trīs izrādes.
27. oktobrī, plkst. 18:30, Valmieras Drāmas teātra LMT Mansardā*. 28. oktobrī, plkst. 19:00, Vidzemes koncertzālē "Cēsis", Lielajā zālē**. Un 30. oktobrī, plkst. 19:00, Rīgā, k/t KSuns**.

Apmeklētājiem derētu zināt, ka izrādes būs divās daļās. Pirmajā daļā, kas notiks latviešu valodā, uzstāsies labākie Latvijas improvizātori , savukārt otrajā daļā, kas notiks angļu valodā, skatuve tiks atdota festivāla viesiem - Inbal Lori (Izraēla), Stefan Pagels Andersen (Dānija), Dan Seyfried, Flavien Reppert (Francija).

Festivāla “mugurkauls” paliek tik pat stingrs un seksīgs kā iepriekš, un tāpat kā iepriekš to veido improvizātori no “Rīgas Improvizācijas teātra”, Radošās apvienības “Spiediens” un “Karaliskā improvizācijas teātra”.

* Biļetes Biļešu Paradīzē
** Biļetes Biļešu servisā
*** Visās izrādēs improvizēs latviešu un angļu valodā.